ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Дорогі Батьки!

 

В низу є подані відповіді до питань котрі часто ставляться Адміністрації Бурлацького Лещетарського Табору.  Радимо перечитати їх і колиб у Вас виникли додаткові запити просимо звернутися до таборової адміністрації.

 

1. Бурлацькі лещетарські табори для юнаків відбуваються вже від 1949 року в Німеччині, а від 1954 року в Америці.

 

2.Табір обмежений до 40 учасників без виїмків. Табір у 2022 обмежений до старших юнаків/юначок від 15 до 18 років до початку табору.

 

3. Табір організує та переводить "Ватага Бурлаків" (1-ий Курінь УСП і 16-ий Курінь УПС) під проводом і переглядом Крайової Пластової Старшини ЗСА.  Під цим оглядом пластовий однострій є примусовою частиною таборового виряду.

 

4.Табір міститься при «The Queensbury Hotel» – 88 Ridge Dtreet, Glens Falls, NY 12801 – 518-792-1121.  Лещетарування відбувається на «Gore Mountain» – North Creek, NY  12853.

 

5. Лещетарський шолом є примусовий для участи в лещетаруванні без виїмок.

 

6. Табір починається 25-го грудня в 6-тій год. вечора.  Таборова реєстрація відбувається від 3:30 по полудні до 6-ої вечора.  Всі учасники та виховники повинні бути на терені табору до того часу.  Табір закінчується після офіційного закриття ранком 31го грудня.

 

7. Адміністрація табору не доставляє таборовиків ані виховників.  Батьків обовязок є запланувати доїзд до і від табору.  Готель не має shuttle service до летовища в Албані.

 

8. Бувшим таборовикам аплікація на табір висилається до дому.  Аплікації можна зняти з мережі на пластовій сторінці КПС (www.plastusa.org) або із таборової сторінки (www.burlakyskicamp.org) де вони появляться від 15го жовтня.

 

9. Всі аплікації мусять бути виповнені в цілості – включно із підписом станичного/ої, звільнення із відповідальності, медичні інформації та страхування,  інформація для позамежового зв'язку, і повна заплата. (Можна користуватися формами із літних таборів якщо інформації сучасні.) Одноразова незворотна адміністраційна заплата є $50.00.

 

10. Коли табір заповниться (у числі 40 учасників) твориться список очікувальних з котрого адміністрація звертається щоби доповнювати звільнені місця.

11. Затвердження прийняття до табору тільки відбувається після отримання правильно виповненої аплікації.  Прийняті таборовики отримають листа прийнятя (обіжник №2).  Без отримання цього листа неможна припускати що дитина прийнята на табір.

 

12. Кожний прийнятий таборовик отримає список таборового виряду та таборовий правильник.  Подаємо до відома що мобільні телефони дозволені таборовикам але тільки до ужитку в наглих випадках.  Коли ці телефони будуть ужиті підчас таборових зайнять і будуть завважати таборовій програмі то будуть конфісковані та віддані таборовикові після закриття табору.  (Мається на увазі головно текстинґ.)

 

13. Таборова оплата включає всі видатки підчас таборового часу  - снідання, вечеря, квитки на витяг, лєкції, програмові видатки, відзначкy, сорочка, ґазетка.  Полудинок таборовики полагоджують собі самі.  Радиться відділити по принайми $10 денно на полудинок.

 

14. На таборі перебуває лікар як член адмністрації котрий/а перевіряє всі медичні анкети переслані таборовій адміністрації.  Тому радимо на цих анкетах зазначити все що треба лікареві знати.  До лікаря можна звертати будь які запити про приписані ліки котрі треба залишити з лікарем.  Всі медичні інформації залишаються конфіденційними.

 

15. На таборовій аплікації можна зазначити з ким таборовик хотів/ла би бути в кімнаті.  Проситься подавати тільки одне ім’я.  Подається до відома що таборова адміністрація робитиме старання догодити усі побажання але зберігає право призначувати приміщення в кімнатах на основі таких факторів, які вважає життєво важливим для проведення табору.

 

16. Адміністрація табору зробила заходи для батьків недалеко в Queensbury Hotel в Glens Falls, NY (518-792-1121).  Кімнати можна замовляти при зниженій ціні під ім’ям “Plast Parents”.

 

17. Нагадується, що табір проводиться під юрисдикцією Пласту КПС США та його правил.  Тим не менш це є однотижневий табір для юнаків і юначок від 16 до 18 літ віку.  Бурлаки провадять цим табором понад 50 літ під ідеєю щоби молоді забавлялися і провели безпечно час.  Діти проживають під іншими обставинами як на літних таборах. Перебувають в готелі по 2 в кімнаті.  Правила лещетарського табору розроблені адміністрацією щоби запевнити кожному таборовикові безпечний та приємний час.

 

18. Дається до відома що на терені табору ЗАБОРОНЕНІ алькоголь та будь які контрольовані речовини.  Порушення правильника не допускаються від таборовиків і від членів булави.  Батьки таборовика будуть повідомлені з першим злочином і змусять приїхати віддібрати свою дитину з терену табору або з поліційної стації.  Адміністрація лещетарського табору впереше ввела цю практику зеро толеранції і дотримається цього з першого дня табору а в дійсність котрі ввели це серед пластових таборів ЗША і у минулому відправила і таборовиків і булавних з табору по домах.  Береться цю постанову серйозно та всі таборовики та булавні є повідомлені з першим днем табору.  Радимо батькам обговорити це правило із своїми дітьми перед приїздом на терен табору щоби запобігти неприємностей та можливо коштовну ситуацію.